Alman porno yıldızı Nazi selamı davasıyla karşı karşıya

Melanie Mueller, canlı müzik performansı sırasında sadece seyirciyi heyecanlandırmaya çalıştığını iddia ediyor.

Yerel medya kuruluşlarının bu hafta bildirdiğine göre, Alman pop şarkıcısı ve eski yetişkin film yıldızı Melanie Mueller, geçen yıl Alman kentinde halka açık bir gösteri sırasında ‘defalarca’ Nazi selamı verdiği iddiasıyla Leipzig savcılığı tarafından suçlamalarla karşı karşıya.

Savcılar, internette dağıtılan video görüntülerinin 34 yaşındaki Mueller’i faşist selama benzer bir şekilde defalarca kolunu kaldırdığını göstermesinin ardından Mueller’i Eylül ayında canlı bir konser sırasında selam vermekle suçladılar.

Görüntülerde ayrıca seyircilerin Hitler selamı verdiği iddia ediliyor – bazılarının bağırdığı duyuluyor gibi görünüyor “Sieg Heil.” Alman medya kuruluşu RTL News’e göre Mueller Çarşamba günü promosyon yapmakla suçlandı. “Anayasaya aykırı ve terör örgütleri.” Tagesspiegel’in Çarşamba günü bildirdiğine göre, polis geçen yıl Mueller’in Leipzig’deki konutunda da arama yaptı.

Şimdi savcı Mueller’e karşı resmi suçlamalarda bulunup bulunmayacağına karar verecek. Şovmen suçlu bulunursa en fazla üç yıl hapis cezasıyla karşı karşıya kalacak.

Devamını oku

Avusturya treninde oynanan Hitler konuşmaları

Daha önce x-reytingli filmlerde Scarlet Young sahne adıyla rol alan eski yetişkin film yıldızı suçlamaları reddediyor ve etkinlik sırasında seyirciyi heyecanlandırmak için tasarlanmış bir şekilde kollarıyla işaret ettiğini söylüyor. Ayrıca aşırılık yanlısı veya aşırı sağcı örgütlerle herhangi bir bağlantısı olduğunu reddetti.

Der Spiegel’e göre, geçen yılın Ağustos ayında Mueller, aşırı sağcı aşırılıkla bağlantılı bir grup tarafından düzenlenen bir boks etkinliğine katıldıktan sonra eleştirilere maruz kalmıştı. Daha sonra bir olduğunu söyleyerek katılımını açıkladı. “hevesli boks hayranı” ve onun olduğunu “oraya davet edildi” bir yardım etkinliği olduğunu varsaydığı şeye.

İkinci Dünya Savaşı’ndan kısa bir süre sonra Almanya’da Nazi selamı vermek yasa dışıdır. Ülkeyi ziyaret edenler, faşist jest yaptıkları için ülkedeki yetkililer tarafından periyodik olarak tutuklanıyor. 2022’de Münih’te üç İngiliz futbol taraftarı, şehirdeki bir maçtan önce Nazi selamı verdikleri için polis tarafından gözaltına alındı.

Read Also :

US News