Annenin oğlu 2’yi bıçaklaması ve dehşete kapılmış müşterilerin gözü önünde cesedi Lidl kasasına atmasının ardından büyük güncelleme

İki yaşındaki oğlunu bıçaklayarak öldüren ve cesedini bir Lidl ödeme kasasına atan bir MUM, 20 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

44 yaşındaki eski porno yıldızı Katalin Erzsebet Bradacs, İtalya’nın Citta della Pieve kentinde bir süpermarkete dalıp, bir yabancı tarafından saldırıya uğradığını söyleyerek bebeğin cesedini kasanın taşıma bandında bırakarak tutuklandı.

Katalin Erzsebet Bradacs iki yaşındaki oğlunu öldürdü
2 yaşındaki oğlu Alex'i öldürdüğü iddia edilen anne Katalin Erzsebet Bradacs'ın 22 Eylül'de İtalya'nın Perugia kentinde kasada kemere asılı halde bırakıldığı Lidl süpermarketi.  (flaş haber)
Kadın, Citta della Pieve’de bir Lidl’e daldı ve çocuğun cesedini tezgahın üzerine düşürdü.

Ama mahkeme iki yaşındaki Alex’in Ekim 2021’de çocuğun babasından korkunç bir intikam eylemi sırasında göğsüne ve boynuna aldığı dokuz bıçak yarası sonucu öldüğünü duydum.

Bradacs polis tarafından tutuklandığında çantasında kanlı bir bıçak buldular.

yargıçlar Mahkeme Perugia Assizes ofisi 24 Mayıs Çarşamba günü Bradacs’ı hapse attı.

Savcı Manuela Comodi, Macar uyruklu olan Bradacs’ın “bilinçli ve tamamen önceden tasarlayarak hareket ettiğini” söyleyerek 30 yıl hapis cezası istemişti.

Hakimlerin, onun “kısmi bir zihinsel kusurdan” muzdarip olduğu gerçeğini dikkate aldıkları bildirildi.

Mahkeme, Bradacs’ın hastalanarak öldürülmesinden bir hafta önce, Macaristan’daki yargıçların Alex’in velayetini babası, görüşmediği kocası Norbert Juhasz’a verdiğini öğrendiğini duydu.

Mahkemeye, oğluyla birlikte bir yabancının ona saldırdığını iddia ederek bebeği öldürdüğü İtalya’ya kaçtı.

Baba, ölen oğlunun cesedini süpermarkete götürmesinden kısa bir süre önce Bradacs’tan ölmekte olan oğlunun korkunç bir fotoğrafını aldıktan sonra yetkilileri uyardı.

Bradacs, mahkeme öncesi gözaltında tutulduğu süre boyunca sonunda oğlunu öldürdüğünü itiraf etti.

Çocuğun kalbi kırık babası mahkemeye karısının “o çocuğu istemediğini” ve kalpsiz bir anne olduğunu söyledi.

Bir keresinde “oğlumun kedisini duvara çarptığını” söyledi.

Duruşma sırasında Yargıç Carla Giangamboni, eski kocasının ifadesini defalarca kesintiye uğrattığı için Bradacs’ı mahkeme salonundan çıkardı.

Read Also :

US News