Man United taraftarları Amazon belgeselinden çok memnun kalacak ama bir püf noktası var

Yayıncılar Amazon Prime, Man City, Arsenal ve Tottenham hakkında şimdiden başarılı belgeseller yaptı ve şimdi de Man United ile sihirlerini kullanacaklar gibi görünüyor.

Kırmızı Şeytanlar, özellikle Sir Alex Ferguson’un 1999’da Premier Lig, FA Cup ve Şampiyonlar Ligi’nde benzeri görülmemiş bir üçlü galibiyet aldığı yıllarda her zaman tarihi bir kulüp olmuştur.

Tesadüfen, yakın komşuları, bu sezon bu başarıyı taklit etmek için mümkün olduğu kadar yakınlar ve bu, Amazon duyurusunun yelkenlerini yönetebilselerdi gerçekten rüzgarı söndürürdü.

Her halükarda, Man United taraftarları maçlar sırasında soyunma odasının kazanında olmanın gerçekten nasıl bir şey olduğunu bilmek isteyeceklerdir. Büyük oyunlar. Başlık kazandıran oyunlar.

Neyse ki, yeni belgesel öncekilerden biraz farklı olsa da, tam da bunu izleme şansı bulacaklar.

Man United’ın belgesel dizisi, o ünlü sezonu tüm ihtişamıyla kapsayacak ve muhtemelen daha önce hiç görülmemiş bir siğil ve hesap olacak.

Yakalayış? Taraftarlar bunu görmek için bir yıl daha beklemek zorunda kalacaklar.

Bu hafta yapılan duyuruya rağmen dizi, sezonun 25. yıl dönümüne denk gelen 2024 yılına kadar yayınlanmayacak.

Man United sonrası hayranları, Amazon belgeselinden çok memnun kalacak, ancak ilk olarak CaughtOffside’da ortaya çıkan bir yakalama var.

Read Also :

Politics