Nerdesin? Temsilci Matt Gaetz, Muhafazakar Twitter Alanına, Stewart Rhodes’un 6 Ocak’ta ABD Başkenti’nin Dışında Durup Şiddet İçermediği İçin 18 Yıl Hapis Cezası Almasının Ardından “Özellikle Mağdur Değildim” Dedi (VİDEO)

Perşembe gecesi Muhafazakarlar, Temsilci Matt Gaetz’in bir Twitter Space toplantısında Oath Keepers’ın kurucusu ve Başkan Stewart Rhodes’un 6 Ocak’ta kışkırtıcı komplo ve terörizm nedeniyle 18 yıl hapis cezasına çarptırılmasının ardından “özellikle mağdur olmadığını” söylemesinin ardından geri alındı. 2021.

Rhodes ABD Kongre Binası’na girmedi, şiddet uygulamadı, silahlarını otel odasında bıraktı, Yemin Tutan arkadaşlarına silahlarını otel odalarında tutmalarını söyledi ve Kongre Binası’na veya herhangi bir yere şiddetli bir saldırı planlama kaydı yok. kariyeri boyunca herhangi bir zamanda.

Stewart Rhodes yanlış bir şey yapmadı!

Temsilci Matt Gaetz: Jüri karşısına çıktı. Sanıklara sağlanan her türlü Anayasa ayrıcalığına sahiptiler. Kışkırtıcı komplo kurmaktan suçlu bulundular ve ciddi bir şekilde hükümeti devirmeye çalışıyorlarsa, 1.) aptallar. 2.) Hiç şansları yoktu ve 3.) Muhtemelen biraz cezayı hak ediyorlar. Cümlelerin olduğundan daha az olacağını düşündüm, bu yüzden süre beni biraz şaşırttı ama özellikle onlara üzülmedim.

Daha fazla…

Kayıt için Temsilci Matt Gaetz, Temmuz 2021’de Marjorie Taylor Greene ve eski Temsilci Louie Gohmert ile DC Gulag’a gitti.

Gaetz ayrıca Steve Bannon’a “Hiçbir şeyden utanmıyoruz” demişti. Cumhuriyetçilerin son derece tartışmalı ve şüpheli 6 Ocak yargılamasına ilişkin ileri sürdükleri iddialarla ilgili olarak.

Kana susamış Marksistler, Matt Gaetz’i önemsiz suçlamalarla suçlamaktan ve onu birkaç yıllığına göndermekten başka bir şey istemezler. Umarım, bu asla olmaz. Ve umarım, eğer öyleyse, konuşacak kadın ve erkekler olacaktır.

Gateway Pundit yorum için Temsilci Gaetz’e ulaştı. Geri dönersek/duyduğumuzda bu gönderiyi güncelleyeceğiz.

Gönderi WTH? Temsilci Matt Gaetz, Muhafazakar Twitter Alanına, “Pek Mağdur Değildim” Dedi, Stewart Rhodes, 6 Ocak’ta ABD Başkenti Dışında Durmaktan 18 Yıl Hapis Cezası Aldıktan Sonra, Şiddet Yapmamak (VİDEO) ilk olarak The Gateway Pundit’te çıktı.

Read Also :

Sports