“Tottenham’ın listesinde” – Mevcut kulüpte “olağanüstü bir iş” çıkarmış çerçevedeki yeni menajer adı

Daniel Levy’nin Tottenham Hotspur’da yapacağı bir sonraki yönetici ataması, muhtemelen White Hart Lane’de başkan olarak kariyerinin en önemli ataması olacak.

Jose Mourinho, Nuno Espirito Santo ve Antonio Conte dönemlerindeki son fiyaskolardan sonra, Spurs taraftarlarının Levy bir kez daha yanlış yaparsa Levy’ye bahşedecekleri başka bir hareket alanı yok.

Conte ve Mourinho gibi yüksek profilli isimler ve seri kazananlar, perde arkasındaki meselelere değinirken, kulübün şu anda sahip olduğu sorunların doğrudan takımın omuzlarına yüklenebileceğini anlamak için aptal olmaya gerek yok. başkan

Görünüşe göre Julian Nagelsmann ve Arne Slot gibilerine, yalnızca aksini öne süren ifadeler yayınlamak için pozisyon teklif edilmeye yaklaşırken, Levy için çalışmanın zehirli bir kadeh haline geldiği açık.

İşte buradayız, Conte’nin ayrılışının üzerinden iki aydan fazla bir süre geçti ve kuzey Londralılar, kendilerini 2023/24 kampanyasına kimin yönlendireceği konusunda hâlâ en ufak bir fikre sahip değil gibi görünüyor.

Mevcut sezonun Pazar günü sona erdiği ve yaz transfer penceresinin iki haftadan biraz daha uzun bir süre sonra açılacağı göz önüne alındığında, başka bir nedenden ötürü olmasa bile, söz konusu olduğunda figür ve ana etki olabilecekleri birinin yerinde olması zorunludur. oyuncuları geleceklerinin kuzey Londra’da olduğuna ikna etmek.

Napoli gibi büyük kulüplerin hedefi olması kaçınılmaz. gazeteci Gianluca di Marzio, Sky Sports Italia’da Fiorentina.it’te Fiorentina’nın şu anki menajeri Vincenzo Italiano’dan söz ederken söyledi.

“De Laurentiis, Italiano’ya bahse girseydi, bunu normal bulurdum. Yurt dışında da popüler olduğunu biliyorum. Tottenham’ın listesinde. Birçoğu, Italiano’nun 10 milyon avroluk bir bedeli olduğunu söylüyor, ancak onu Fiorentina’dan serbest bırakacak herhangi bir serbest kalma maddesi yok.”

Vincenzo Italiano’nun açıkça başka amigo kızları var ve Twitter’da yazan gazeteci Josh Bunting de övgülerle doluydu.

“Vincenzo Italiano orada olağanüstü bir iş çıkardı, yerel bir kupa finali ve bir Avrupa yarı finali. Gerçekten güzel ve çekici bir futbol markası oynuyor” o yazdı.

‘Tottenham’ın listesinde’ yazısı – Çerçevedeki mevcut kulüpte ‘olağanüstü bir iş’ çıkaran yeni menajer adı ilk olarak CaughtOffside’da yayınlandı.

Read Also :

Politics