‘Yakında yeni toplantılar’ – Oyuncu İtalyan macerası ararken Chelsea çıkışı başlayacak

Mauricio Pochettino olması beklenen yeni teknik direktör Chelsea Futbol Kulübü için büyük bir yaz olacak ve 2023’ün başında takımının işlerinde hız ve gayretli olmasını sağlamak için sahaya çıkmak zorunda kalacak. /24 kampanya.

Sahibi Todd Boehly, bundan sonra daha düşük bir profil tutmaya karar vermiş gibi görünüyor, bu, onları alay konusu yaptığı göz önüne alındığında, kulüp için harika bir hareket.

Frank Lampard’ın berbat yönetim becerileri de bu konuda yardımcı oldu.

Her halükarda, haber sezonunda bir topa daha vurulmadan önce, Blues’un biraz ölü odun atması ve Boehly’yi daha fazla mali soruna yol açmadan yapabildikleri kadar çok oyuncudan kurtulmaya çalışması gerekecek.

Batı Londralıların İngiltere’nin en iyi kadrosundaki en büyük kadroya sahip olduğu bildiriliyor ve satılamayan ama aynı zamanda oynamayacak oyuncular için, onları kayıt dışı bırakmak için belki de kiralık anlaşmalar düzenlenmesi gerekiyor.

Ruben Loftus-Cheek Chelsea’de!

Chelsea ile Serie A devi AC Milan arasında daha fazla görüşme planlandığı ortaya çıktıktan sonra, çıkışı tetikleyecek bir oyuncu Ruben Loftus-Cheek olabilir.

“Yakında yeni toplantılar olacak, ancak transfer ücreti sorun olmamalı”, gazeteci Rudy Galetti, Give Me Sport’a söyledi.

“Kişisel koşullar açısından durum biraz daha karmaşık ve bunun yerine maaş, taşınmanın önünde bir engel teşkil edebilir.

Maaşı şu anda yaklaşık 9 milyon avro – AC Milan’ın kesinlikle hiçbir şekilde ulaşamayacağı bir rakam. Loftus-Cheek’in sözleşmesi 2024’te sona erecek ve orta saha oyuncusu gelecek yılı gelirini maksimize etmek için kullanabilir.

“Benim açımdan, onu Rossoneri projesini benimsemeye ikna etmek ve maaşında aşağı yönlü bir düzenleme yapmak o kadar kolay olmayacak, ancak gelişmeleri bekleyip görelim.”

Hareket, Loftus-Cheek’in önemli bir maaş kesintisi yapmayı kabul etmesine bağlı gibi görünse de, aynı zamanda koşan biri olmak yerine oyunda kendisi için bir isim yapmak istiyorsa, bu, tek yoldan gittiğinden emin olması gereken bir anlaşma. veya diğeri.

“Yakında yeni buluşmalar” yazısı – Oyuncu İtalyan macerası ararken Chelsea’den göç başlayacak, ilk olarak CaughtOffside’da ortaya çıktı.

Read Also :

Politics